Blog

Taneční škola Altadance

  |   Novinky/akce

Vážení přátelé a příznivci tance,

od září 2015 Vás všechny zveme do nově otevřené taneční školy ALTADANCE v Liberci, která se bude věnovat jak výuce společenských tanců (standard i latina), tak dalších zajímavých stylů, jako je např. salsa a bachata, kizomba, hustle a další.
Zkuste si představit tanec nikoli jako nutné zlo na plesy, ale jako možnost vyjádřit svojí osobnost a životní styl.

Taneční škola poběží každodenně a doufáme, že se z ní brzy stane hlavní centrum všech přátel a milovníků tance v Liberci. Novinkou a velkou výhodou bude možnost volných tréninků v dalších časech, protože nové taneční prostory nejsou omezeny žádnými dalšími aktivitami.

V taneční škole ALTADANCE se budou pořádat dnes již velmi oblíbené taneční kurzy pro dospělé, taneční kurzy pro mládež, taneční kurzy pro děti, taneční kurzy pro matky s dětmi, tančírny v různých tanečních a dobových stylech, společenské akce, večírky, oslavy a další. Na kurz můžete příjít i sólo bez partnera! Program taneční školy bude zahájen v pondělí 14.9.2015.

Další ze zakládních činností taneční školy bude příprava soutěžních tanečníků všech věkových kategorií – pro ně budou tréninky vedeny formou seminářů a individuálních lekcí, které budou zaměřeny na celkový sportovní rozvoj tanečníka.

Taneční škola se nachází v ulici Bánskobystrická 114/26 v Dolním Hanychově. V blízkosti taneční školy je jak autobusová, tak tramvajová zastávka. Přímo u taneční školy jsou volné parkovací prostory.

V současné době připravujeme webové stránky www.altadance.cz, které budou hotové v průběhu srpna a budou propojeny přímo s již funkčními stránkami trenérů www.petran-dorina.cz

Pokud byste se rádi přihlásili na jakýkoliv kurz už nyní, neváhejte nás kontaktovat právě přes rychlý kontakt na našich aktuálních stránkách www.petran-dorina.cz. Přihlašovat se můžete celoročně i telefonicky.

S pozdravem, Vaši taneční mistři

Aleš & Tatiana
Altadance